Blogy

Taichi

Cvičíme v Litomyšli v tělocvičně na SPGŠ Komenského nám. 22 vždy v úterý 17:30 - 18:30

Informační schůzka k Taichi

Zájemci o taichi kurz v Litomyšli, prosím přijďte na informační schůzku v pondělí 17.9 v 17:00 do tělocvičny SPGS na Komenského nám. 22.

Těším se naviděnou

Tai-chi

Během příštího týdne budu vědět rozvrh tříd na spgš, budu vás informovat,který den a v kolik proběhne informační schzka ohledně taichi kurzu...Děkuji

Co se bude dít od září

Od září plánuji otevřít opět skupiny zaměřené na vlastní rozvoj, tedy skupinu Cestou k Duši, arteterapeutickou skupinu a skupinu snů. Skupiny se otevřou jakmile budou alespon 4 zájemci...

Dále tradičně budou probíhat skupiny Taichi začátečníků i pokročilých. Pro pokročilé nově nabízím tai-chi s mečem 36 prvků.

Můžete se hlásit

Hezké léto

Supervize

Nově poskytuji supervize.

Taichi Svitavy

Od listopadu cvičíme i ve Svitavách....

Taichi

Cvičíme sestavu 24 prvků v úterý od 17:30 - 18:30 na Spgš, Komenského náměstí 22 v tělocvičně. Začínáme 26.9. Ještě je možnost se přidat. Jste srdečně zváni.

Taichi

Zvu Vás k úvodnímu setkání Taichi kroužku. Uskuteční se v úterý 19.9. v 17:30 v tělocvičně Spgš na Komenského nám. 22. V úvodní hodině se domluvíme, který den budeme cvičit a od kolika. Jste srdečně zváni...

Od září....

Zdravím Vás v letním čase. I když je možná ještě brzy, ráda bych Vám opět nabídla aktivity, které můžeme spolu podnikat v novém školním roce, také bych se ráda začala orientovat v tom, o co je či není zájem a tak Vás prosím, jestli narazíte na můj příspěvek a pokud máte o některou z nabízených aktivit zájem, dejte mi prosím vědět emailem ať mohu započít s tvorbou skupin.

Nabídka:

- taichi (24, 16,10 forem)

- chikung (5 zvířat)

- skupina Cestou k Duši

- skupina snů

- arteterapeutická skupina

Díky a hezké léto

Taichi

Se závěrem školního roku pomalu končí všechny kurzy Tai-chi, které byly letos otevřeny, cvičil se čikung, krátká i dlouhá sestava...Děkuji všem taichistům za účast, bylo to příjemné setkávání. V září se pravděpodobně rozjedou opět kurzy, pokud už nyní víte, že byste se rádi zúčastnili, tak mi prosím zanechte vzkaz na emailu.

 

Přeji vám všem hezké a pohodové léto a těším se zase naviděnou

Katka

Projekt Proč zrovna já

Tai-chi 16 forem

V únoru začínáme novou sestavu, 16 forem. Budeme cvičit na SPGŠ na Komenského nám. Vždy v úterý od 17:30 - 18:30. Pokud byste měli zájem, je možné se přidat. Kurz stojí 1500 Kč.

Taiči ve Svitavách

Cvičíme i ve Svitavách. Cvičíme sestavu 24 prvků. Ješte jsou 2 volná místa.
 

Taichi 12 prvků od října

Taichi cvičíme každé úterý od 17:30 - 18:30 v tělocvičně SPGŠ na Komenského náměstí 22. 11.10 je první lekce.

Stránky

Subscribe to RSS - blogy