Energie Lásky

Pohodlně se usaďte nebo uložte. Obklopte se příjemně teplým světlem. Dovolte si se uvolnit, vše odevzdat a relaxovat.

/Pauza/

Představte si, že sedíte nebo ležíte na tichém místě. Dovolte si vnímat energii lásky, která je všude kolem... všimněte si, jak protéká a překypuje celým vesmírem.... Můžete ji vidět jako růžový oblak nebo proud nebo jen růžovou energii. Můžete ji vidět ve městech, jak září skrze smog.... Můžete ji vidět na vlně, která naráží na útes... přetéká přes horu... vlní se nad krajinou…můžete ji vnímat, jak stoupá jako vodotrysk z hlubiny matky země, ze samého středu.

/pauza/

Nyní dovol té láskyplné energii prostoupit do tvého srdce. Popros ji, aby se do tebe vlilo tolik energie, kolik právě potřebuješ. Prociť ji ve svém srdci. Představ si ji jako příjemně teplé světlo, jako slunce, které právě vychází.

/pauza/

Zaměř se na svůj tlukot srdce… A jak tvé srdce tluče, Energie Lásky se rozlévá po celém těle.

Proniká do každé buňky, svalu, tkáně, kosti, nervu…celé tělo je naplněno touto zářivou růžovou energií. Chvíli to prociťujte….pokud máte nějaké bolavé místo v těle nebo bolavou vzpomínku či emoci, nechte tu energii ošetřit to místo, chvíli ji tam nechte působit a ozdravovat…jsi zářící teplá energie lásky, vychutnávej si tenti pocit…

/pauza/

Podívejte se k východu, za okamžik se začne sluníčko klubat nahoru. A jak slunce vychází, tak se energie se rozlítne do všech stran a zcela pronikne do tvého těla, je vnímatelná jako zářivé bílé světlo. Přijmi ji do svého srdce, dovol jí tě léčit. A potom jí nechej zase stoupat zpět do Univerza – je to nekonečný koloběh. Možná byste rádi někoho přibrali ze svých blízkých a také ho nechali přijímat tuto nádheru, možná byste chtěli tuto energii někomu poslat nebo celé planetě... nebo ji zkrátka chcete nechat skrze vás procházet a na koho pomyslíte, tam půjde…budete vědět, co dělat….

/pauza/

A jak jste tak nějakou dobu leželi nebo seděli… přijímali, využívali a zase vraceli energii, tak teď se pomalu budeme navracet zpět. Nechte ten obraz pomalu vyblednout a jemně, láskyplně se protáhněte, vraťte se svou pozorností do místnosti a otevřete oči.

plně souhlasímsouhlasímnesouhlasímplně nesouhlasím
Je relaxace přínosná
Je popis srozumitelný
Zajímá vás téma relaxace