Blog uživatele CestyPsyche

Projekt Pomoc lidem po covidu

Pod záštitou Moravskoslezského kruhu nabízím poradenství a krizovou intervenci lidem, kterým jakmkoli způsobem vstoupila koronavirová krize do života. Přředevším:

- Máte-li přetrvávající problémy, které se objevily během koronavirové pandemie

- Řešíte-i krizové situace v zaměstnání nebo v rodině

- Rozpory mezi generacemi

- Staráte-li se o své blízké a cítíte se vyčerpaní

- Nebo se vyrovnáváte se ztrátou blízkého člověka?

Poradna otevřena

Svou činnost nijak neomezuji, kdo je objednán, můžete normálně přijít, je i možné přijímat nové klienty. Prosím přicházejte ke mě v rouškách. Pokud se bojíte, jsou možné online konzultace z domova (telefonicky, skype, viber, whatsup).

Pro lidi v karanténě nabízím konzultace online zdarma.

Přeji vám klid, pevné nervy, teplo domova a pevé zdaví.

 

Taichi s mečem

Pro pokročilé cvičíme wudang sestavu 36 prvků s mečem. Pokud máte již nějaké zkušenosti s taichi a rádi byste zkusili cvičit i s nástrojem, jste vítáni.

Taichi

Začíná kurz Taichi. Cvičíme vždy v úterý 17:30 - 18:30 na SPGS Litomyšl v tělocvičně. Ještě je možné se přihlásit. Těším se naviděnou....

Kurzy

Je tu nový školní rok a s ním opět nabídka kurzů.

Jako každý rok se určitě otevře taichi, možná budou skupiny 2, jedna pro začátečníky a druhá pro pokročilé. Začátečníci a mírně pokročilí se mnou mohou opět cvičit 24ku, 16ku, 10ku a 5 zvířat a další chikungy. Pokročilým a vám, co se mnou cvičíte již několikátý rok, nabízím vyzkoušet si Tai-chi s mečem, sestava má 38 prvků.

Prosím hlaste se mi mailem, pokud máte o taichi kurz zájem. Prosím hlaste se mi i vy, co jste se mnou cvičili, protože, se mi stratily před měsícem všechny maily a nemám na vás kontakty...

Taichi

Cvičíme v Litomyšli v tělocvičně na SPGŠ Komenského nám. 22 vždy v úterý 17:30 - 18:30

Informační schůzka k Taichi

Zájemci o taichi kurz v Litomyšli, prosím přijďte na informační schůzku v pondělí 17.9 v 17:00 do tělocvičny SPGS na Komenského nám. 22.

Těším se naviděnou

Tai-chi

Během příštího týdne budu vědět rozvrh tříd na spgš, budu vás informovat,který den a v kolik proběhne informační schzka ohledně taichi kurzu...Děkuji

Co se bude dít od září

Od září plánuji otevřít opět skupiny zaměřené na vlastní rozvoj, tedy skupinu Cestou k Duši, arteterapeutickou skupinu a skupinu snů. Skupiny se otevřou jakmile budou alespon 4 zájemci...

Dále tradičně budou probíhat skupiny Taichi začátečníků i pokročilých. Pro pokročilé nově nabízím tai-chi s mečem 36 prvků.

Můžete se hlásit

Hezké léto

Supervize

Nově poskytuji supervize.

Taichi Svitavy

Od listopadu cvičíme i ve Svitavách....

Taichi

Cvičíme sestavu 24 prvků v úterý od 17:30 - 18:30 na Spgš, Komenského náměstí 22 v tělocvičně. Začínáme 26.9. Ještě je možnost se přidat. Jste srdečně zváni.

Taichi

Zvu Vás k úvodnímu setkání Taichi kroužku. Uskuteční se v úterý 19.9. v 17:30 v tělocvičně Spgš na Komenského nám. 22. V úvodní hodině se domluvíme, který den budeme cvičit a od kolika. Jste srdečně zváni...

Od září....

Zdravím Vás v letním čase. I když je možná ještě brzy, ráda bych Vám opět nabídla aktivity, které můžeme spolu podnikat v novém školním roce, také bych se ráda začala orientovat v tom, o co je či není zájem a tak Vás prosím, jestli narazíte na můj příspěvek a pokud máte o některou z nabízených aktivit zájem, dejte mi prosím vědět emailem ať mohu započít s tvorbou skupin.

Nabídka:

- taichi (24, 16,10 forem)

- chikung (5 zvířat)

- skupina Cestou k Duši

- skupina snů

- arteterapeutická skupina

Díky a hezké léto

Stránky

Subscribe to RSS - Blog uživatele CestyPsyche